محل تبلیغات شما

امشب به تاريخ١٠ ارديبهشت١٣٩٨ميخوام مهم ترين تصميم زندگيمو بگيرم.

تقريبا ازدوره فوق ليسانسم بود كه تصميم گرفتم تغيير رويه بدم وبه ازدواج فكر كنم.  سال٩٠ وارد دانشگاه شدمو تو سن ٢٧ سالگي به خودم گفتم حالا كه هم سركار رفتيو هم داري ارشدت رو ميگيري ديگه بهتره كم كم به فكرپيداكردن يه شريك واسه زندگيت باشي و به مردهايي كه بهت ابراز علاقه ميكنن توجه كني.

شايد بخاطر تربيت ضدمردي كه داشتم يابقول معروف جوجه ماشيني بودم ، يا شايد بدليل بلوغ عقلي كه بنظرم نسبت به بقيه دخترا در برابر جنس مخالف ديرتر ظاهر شد .  هميشه از خواستگار بدم ميومد و بجاي خوشحال شدن ناراحت ميشدم وحتي خشمگين و ترسو بخاطر حس اسارتش .

براي همين تصميم گرفتم موضعم رو نسبت به مردا عوض كنم وديگه ازديد ضد مرد بهشون نگاه نكنم.

هشت سال از اونروز گذشت و حالا به اين نتيجه رسيدم كه تلاشم كاملا بيهوده بود و هيچ مردي دقيقا هيچ مردي لياقت و ارزش عشق و محبت رو نداره .  هشت سال ازعمرم تلف شد و افسوس بابت اين سالهايي كه ميتونست خيلي زيباتر سپري بشه.

من نميتونم مثل همه دخترا باشم و ازدواج كنم .  چون من مثل اکثریت دخترا نیستم و از همون ابتدای زندگیم عاقل تر از همه شون بودم و ذات پلید مردها رو شناخته بودم. برخورد با ادم هاي اشتباهي و تسليم نشدن در برابر خواسته هاشون نشونم داد مجرد بودن بهترين گزينه برام ميتونه باشه.

براي ازدواج نميشه ساده و رك و راست برخورد كرد و با احساس پيش رفت.  براي ازدواج بايد يه سياستمدار حرفه اي يه دروغگوي فوق العاده يه بازيگر نمايشي بود يا يه بيعرضه خنگ دست و پا چلفتي چلمنگ .  درغير اينصورت اگه كسي با احساسش تن به ازدواج بده قطعا محكوم به افسردگي و شکست ميشه، چون باید ماهیتش رو تغییر بده تا دلخواه معشوقه ش بشه .

تو جامعه ما به حكم هزاران سال مرد سالاريش هيچوقت نميشه براي تشكيل خانواده ،اسم زندگي مشترك روش گذاشت چون هرگز چنين چيزي وجود نداره .  هيچ عشقي منجر به ازدواج نميشه و اگرم بشه قطعا به تنفر كشيده ميشه و جدايي.

امشب بازگشت ميكنم به هشت سال پيش و دريچه قلبم رو به روي همه ي مردان سرزمينم ميبندم .

لعنت به مرداني كه در سرزمين اريايي زاده ميشوند درحرف بهترينند و در عمل پوچترين.

فرشته خوبی ها و مهربونی پر کشید...

همکلاسی دوره زبان خواستگار میشود...

عاشقانه هاي افلاطوني

,كه ,رو ,ازدواج ,يه ,سال ,هشت سال ,هيچ مردي ,ازدواج نميشه ,نسبت به ,براي ازدواج

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آشنایی با دنیای پیکسل ها