محل تبلیغات شما

مریمم امروز هفت روزه که دیگه تو رو نداریم! هفت روزه که تن قشنگتو به خاک سپردیم ! هفت روزه که تیکه های قلبمونو نتونستیم بهم وصل کنیم! خیلی زود بود که از پیشمون بری نازنینم. یادته چقدر برنامه چیده بودی گلم؟! دیگه کسی نیست دورهم جمعمون کنه. یادته نقشه میکشیدیم واسه عروسی نازی چیکار کنیم؟! نازی میگفت دیگه عروسی نمیگیرم بدون خواهرم.مریمی مگه نمیخواستی بازم دعوتم کنی اداره تون که بچرخونیم و نشون همکارات بدیم؟! گفتی از سفر برگردم یه مقاله توپ رو شروع کنیم. بی وفا اینطوری وسط راه رهام کردی چرا؟! آخه سنگ صبورم دیگه کی آرومم کنه از اعصاب خوردیای اداره؟! کی میخواد نصیحتم کنه چیکار کنم چطوری باشم؟! دختر تو مگه نمیخواستی تو عروسیم بتری؟! دیگه به کی زنگ بزنم م کنم باهاش؟! آخ مریم جیگرمو سوزوندی . هرجا چشم میچرخونم ازت خاطره دارم. حالا تکلیف مثلث قدرتمون چی میشه؟! مگه نمیخواستی شهرتو آباد کنی؟! اینهمه ما رو نصیحت کردی که کم اسم خارج رفتن بیارین! چی شد پس دختر دوست داشتنی؟! بچه ها همه دیوونه شدن از دستت. نازی و آرزو زنگ میزنن به گوشیت ساعتها باهات حرف میزنن. عزیزدلم تو که هیچوقت خاموش نبودی! آرزو بهم میگه تو جای مریمو برام پر کن! آخه من کی میتونم مثل تو باشم؟! حواست به همه بود مهربونم. زهره میگه من دیگه بچه نمیارم. آخه چطور تونستی از آراد دل بکنی قربونت برم؟!

مریمی چطور با اونهمه شور و نشاط و هیجان و زندگی تونستی تو یه تیکه جا آروم بگیری؟!

دلم تنگ گفتن مرمرطلاته. بخدا که مرمرطلا خودت بودی زندگی.

خدایا حکمتت رو شکر.

فرشته خوبی ها و مهربونی پر کشید...

همکلاسی دوره زبان خواستگار میشود...

عاشقانه هاي افلاطوني

تو ,رو ,کی ,مگه ,آخه ,نازی ,مگه نمیخواستی ,روزه که ,هفت روزه ,گوشیت ساعتها ,به گوشیت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز خرید و فروش بذرسیر،زعفران،گندم،نخود شورستان